O co cho?!


Podtytuł tego bloga to „Bunt, Niezależność, Wolność”. I to tak naprawdę powinno służyć za cały manifest. Bunt jest oznaką niezgody na zastaną rzeczywistość. Z buntu wynika niezależne myślenie i wyciąganie wniosków opartych na własnych przemyśleniach. A niezależność w myśleniu to najlepszy wstęp do wolności osobistej.

Wolność osobista i wolność w myśleniu nie są nam dane bezwarunkowo i na zawsze. Bardzo łatwo je stracić. Wolność tracą ludzie, tracą całe narody. Czasem z dnia na dzień. Dlatego warto w sobie wolność pielęgnować i mówić głośno, to co się myśli.

To właśnie zamierzam robić na tym blogu.

Reprezentuję siebie i tylko siebie. Nie jestem w żadnej partii politycznej – „I only know one Party and that is Freedom”. Nie interesują mnie podziały na lewicę i prawicę – mam poglądy wolnościowe i tego się trzymam.

Reklamy
Komentarze
  1. d' pisze:

    Zawsze cieszą mnie takie „miejsca” w sieci. Lubię kiedy ludzie nie tylko sami myślą, ale też próbują do tego zmobilizować innych – wektor rozwoju gatunku ludzkiego jest bowiem mocno odchylony od pożądanego kierunku (wektora rozwoju Polski już nawet nie komentuję). Jestem świeżo po trzydziestce, ale już od dekady nie mam siły walczyć z ludzkim brakiem wyobraźni / duchową płycizną / skrajnym konsumpcjonizmem w swoich tekstach – zauważyłem bowiem, że nazbyt często zaczynam to ubierać w pogardę i najczęściej nie podoba min się to, wstydzę się pychy, choć kusi. Dlatego zazdroszczę, że chce Ci się i potrafisz do ludzi mówić konstruktywnie, trzymam kciuki. Bloga wkrótce po3tam uważniej i zapoznam się ze Skowytem.
    Pozdrawiam,
    d’ (Bipolar Bears / IdiotHead)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s